Class of 1985-1989

* Valedictorian ** Salutatorian

^ Active in or retired from the military † Passed away

Class of 1985

Class Yearbook

Brian R. Barton

William F. Beaver

Anthony V. Belkowski, Jr.

Roger R. Blahnik

Michelle M. Brown

Christa L. (Campbell) Marshall

Debra J. Campbell

Suzanne M. Campbell

Donald J. Charters

Ingrid S. (Crawford) King ^

Kimberly A. (Curtis) Putney

Ronnie J. Doorneweerd

Kayla E. (Erickson) Irwin

Thomas A. Fender

Scott L. Finkhouse

James D. Gage

Jeffery F. Gilbert

Elizabeth W. Graves

Albert T. Gunderson

Larry R. Hansen

Cheryl R. Haswell

Stephanie K. Hockett

Anthony L. Holmes

Verne P. Hopkins

Ricky E. Jensen

Amy J. (Johnson) Bissell

Teruko Karasawa

Dale A. Keillor

Christine K. (Kibby) Ruszel

Lisa K. (Kidder) Baker

Brenda S. Kittleson

Kimberly M. McClellan

Sue Anne McConnell

Ronald L. McPherson

Gayle L. Milligan

Mark S. Moore

Millard E. Morden

Sharon A. Ness

Trent E. Noffsinger

Lauralynn (Norton) Vasquez

Marguerite E. (Olsen) Rader

Debi A. (Prance) Kennedy

Gary L. Rice

Bret P. Roberson

Denise M. (Rodebush) Lobdell

Cheryl L. Russell

Kelly L. Sanchez

William C. Schlueter

Traci R. Schultz

Katherine J. Sutter

Margaret E. (Tondu) Evans

Martina A. Thomas

Maria J. Uribe

Carol L. Ward

Sandra K. Wells

Mark M. Wilson

Cristi A. (Zachmann) Bradford

Thomas C. Zatkovic

Timothy A. Zawisza

Class of 1986

Class Yearbook

Manuela G. Bolado

Craig A. Bower

Kari L. (Bowman) Zapolski *

Angela J. Brown

Jay D. Claypool

Agnes R. Cousin

Christopher C. Crawford

Richard C. Dummer

Stanley J. Forrester

James E. Frederickson

Donald O. Gilbert

Todd M. Gleason

Robert L. Gokey

Nancy J. Golden

Harri T. Halme

William J. Huhnke, Jr.

Karen S. Jackson

Gerhart A. Johnson

Thomas D. Johnson

Jennifer J. Ketz

Kurt B. Kidder

David. E. Leatherman

Michael E. McCollum

Laurel J. McKinley

Frank A. Miller

Chad M. Mills

Melanie B. Mix

Pheng Moua

Fern C. Neitzke

Wes I. Newberry

Peter M. Overton

Laurie A. Sanders

Doneva L. Snyder

Jacqueline I. (Waite) Thies

Kelly M. (Zachmann) Simion

Class of 1987

Class Yearbook

Daniel D. Aldridge

Scott A. Argue

Tara R. Bailey

Carrie A. (Beaver) Aldridge

Heather L. Bedell

Brent N. Bradley

LuCinda K. (Cole) Davis

Samantha A. Collier

Noel K. Curtis

Elwin L. Farnsworth ^

Imo R. Fewins

Paul L. Fortine, Jr.

Laura M. Frary

Kristine L. Fritz

Lonny G. Gatrell

Matthew W. Goethals

David L. Hockett

Stephan W. Hubbard

Jeffrey R. Johnson

Timothy R. Jones

Anthony E. Joslin

Bradley S. Keillor

Scott D. Kidder

Eric A. Kramer

Michael T. Martin

Michele R. Matheson

Christopher J. McClellan

Ronald L. McNeal

Melissa L. (McPherson) Weaver

Raymond J. Miehlke, Jr.

Jeri L. Mills

Yia Moua

Michael A. Nigh, II

Tammy S. (Norton) Willoughby

Christine M. Petteys

Douglas C. Rath

Dale W. Reed

Libby A. Sanders

Ginger I. Short

Jack E. Smith

Denise L. Strandell

Ricky R. Vieau

Rae A. Waite

Brett A. Wallaker

Karla K. Weinrick

Kelly J. (Westphal) Johnston

Heinrich L. Winkler, Jr.

Jordi A. (Yarwood) Kimes

Penny L. Zupin

Class of 1988

Class Yearbook

Dana M. Armstrong

Jessie G. Bolado ^

Andy K. Blahnik

Amy M. Buzzell

Connie L. Cabot

Kim D. Cady

Buffy S. Cozart

Terri Fraly

Tim M. Gilbert

Jeff J. Hallan

Rob N. Hallan

Suzette M. (Hammond) Proctor

Bill J. Hescott †

Kipp A. Hewitt

Brent J. Hickey

Sonya R. (Huff) Archer

Chris C. Hunt

Tricia L. (Jensen) Palmer †

Mike Joslin

Brenda L. (Kirback) Pressnell

Kevin W. Kissell

Troy A. Lamerson

Peggy D. Larson

Tracy L. Larson

Wendy McClellan

Mitzie J. (McKay) Hewitt

Andrea S. Mix-Dean

Sia Moua

Brad E. Parsons

Scott D. Parsons

Clarence W. Peterson, III

Allen J. Popp ^

Robin L. (Prance) Somero

Brian I. Priddle

Kris L. Ptak

Lori A. Richards

Bruce A. Riegler

Todd P. Sanchez

Lisa A. Shreve

Mike D. Smith

James L. Stroup

Stormi Jo Sutter

Molly J. (VanBrocklin) Swander

Anne M. (Ward) Drake

Tom H. Wenn

Dawn M. Wilcox

Lori L. (Zachmann) Skala

Class of 1989

Class Yearbook

Craig A. Argue

Edward J. Baldwin

Daniel M. Banktson

Tiffany J. (Beach) Bungardas

Rebecca M. (Bigelow) Pollock

Mary M. (Bishop) Kidder

Shannon L. (Burns) Spencley

Paul D. Campbell

Ruth A. Campbell

Denise K. Cole

Cheri L. DiCaire

Cynthia M. DiCaire

Andrew S. Fitzhugh

Mark E. Gatrell

Gregory A. Gilbert

Cristen C. (Gorang) Dokic

Joanne G. Gray

William E. Gunderson

Todd M. Haysmer

Paul A. Hunt

Carl F. Frederickson

Michael W. Kaczmarek ^

Daniel J. Kelly

Kevin J. Kennedy

Heather M. (Kirshner) Rotondo

Kristi L. Kittleson

Jeffrey A. Leatherman

Trevor J. Martin

Elizabeth (McClellan) Acre

Jeremy S. McClellan

Andrea R. (Metes) Wilamowski

Joseph D. Miller

Sher Moua

Michael R. Page

Christian E. Perry †

Jami S. (Putney) Cooper

LeRoy Wesley Reed

Donald L. Robinson, Jr.

Penny S. Saxon

Edward W. Schindler

Rodney J. Schmidt †

Jeffery A. Stace

Todd N. Thomas

Randy L. Valentine

Scott A. Walkley