Class of 1995-1999

Class of 1995

Kelly Acre-Piersma

Amanda Campbell

Homer G. Campbell, IV

Jason Coles

Bertha (Coombs) McAnulty

Tyson Cordell

Jeffrey Crawford

Peter Devoe

Melanie (Edinger) Ware

Melissa (Erickson) Barringer

Christie (Gerych) Roening ^

Kathryn Hill

Heather Huffstutler

Andrea (Johnson) Olson

Daniel A. Kittleson ^

Svetlana Komorotskaya

Jamie (Lawton) Gillison

Bertha McAnulty

Jason McDonald

Benjamin MacRae

Tory McConnell

Allen McPherson

Brandy (Merry) Cruz

Lisa (Miller) Ptak

Kurt Mix

Alex Moravec

Jennifer (Parsons) Elkins

Lisa Reed

Tad Reed ^

Aaron Reichel

Christa (Ricco) Ketz

Jeremy Stubbs

Christine (Ward) Smith

David Wentzloff

Class of 1996

Peter J. Burt

Brett M. Byrnes

Andrea L. Chatterton

Andrew A. Clark

Stacy L. Crawford

Timothy A. Elliott

Kristi N. (Esch) Mills

Courtney A. (Evans) Noffsinger

Steven D. Fite

Brook J. Feeman

Angela D. Gerych

Daniel S. Herd

Michael K. Herring

Holli R. Jackson

Heather L. Joslin

Roberta R. (Kalbach) Benedict

Heidi A. Kaufman

Christina M. Mallison

Mark A. McAnulty

Bridget L. (McCall) Ware

Erin J. (Mosher) Skiff

Eric T. Ness

Natalie R. Nugent

James A. Nye

Jaymussen J. Page

Andrew C. Pratley

Mark L. Robinson

Meaghan E. Roeters

Robert A. Rose

Leslie C. Ross

Shawn A. Rosum

Jeremy D. Slade

Amanda L. (Smeltzer) Harner

Tami M. Smith

Andrew P. Sneed ^

Treg S. Szerlong

Thomas L. VanBrocklin

Amanda S. Wallace

MacKenzie B. Wilkins

Class of 1997

Brooke A. Bates †

Jason M. Bolado

Annie J. Campbell

Jeffrey D. Clouse

Travis J. Conley

James J. Cornell

Mellisa R. Crawford

Corey D. Erickson

Angela D. Gerych

Samuel S. Gilbert

Amy L. Gum

Gail K. Hockett

Jeremiah Hunt

Amy E. Jacobs

Meghan T. (Jaris) Kardelis

Elizabeth A. (Jennex) Byrnes

Jason D. Kittleson

Tracy L. (Knechtges) Fosmore

Michelle K. (Lane) Bennett

Kevin M. Lints

Travis E. Lovegrove ^

Michael C. Lutz

Jared D. MacDonald

Chrissy M. (McGregor) Iverson

Colin R. Merry

Anton J. Meszaros

Eric D. Meyers

Travis D. Moore

Robert A. Odette

Sarah M. Parker

Karrie A. (Pierce) Edmonds

David M. Poirot

Michael H. Pringle

Starr (Shembarger) Ness

Ashley R. (Smith) Scott

Andrea L. (Smoot) Cassell

Chris Spape

Michael A. Thomas

Nicholas J. White

Justin B. Willoughby

Cheryl E. Wood

Class of 1998

Scott D. Bailey

Katherine E. Burt

Keri N. (Byrnes) Simmerer

Crystal L. Campbell

Marianne M. Campbell †

Georgina A. (Christopher) Huffstutler

Rebecca E. (Clapp) Hunt

Christie-Ann M. (DeWees) Lewis

William A. Dorman ^

Shauna M. (Fite) Treter

Ryan P. Grams

John G. Hansen, II

Daniel J. Hopper

Jackson T. Huffstutler

Derek J. Jackson

Iva M. Lane

Shannon R. Lietaert

Jayme R. (Love) Hommer

Nicole E. Lutz

Janie M. McCaughna

Cortney M. (Miller) Lamb

Kylie J. Mix

Brenna M. Murray

Jeremiah G. Nerg

Christopher C. Noffsinger

Charles S. Nostrandt

Brienne C. (Olsen) Morris

Daniel L. Prachar

Rebecca A. (Pratley) Miller

Tara L. Ricket

Jennifer E. (Sandman) Tripp

James A. Spafford

Meagan M. Spafford

Staci N. Stuart

Kariann R. VanMeter

Kimberly J. (White) Hensley

Elizabeth A. Williams

Joshua J. Willoughby

Class of 1999

Danielle L. Baughman

Duane C. Campbell

Nathaniel J. Colby

Lance E. Conley

Erica K. Crawford

Christopher A. Crossman

Heather M. Freeman

Roland T. Halliday

Brandon C. Hollenbeck

Jason B. Johnson

Crystal D. Keillor

April M. Kibby

Jason A. Kirbach

Jeffrey G. Lane

Jared Lowery

Patricia E. (MacRae) Strom

Bryan S. Mallison

Katherine S. McKay

Megan M. McLain

Meredith P. McNabb

John C. Mendez

Katharina Meyer

Stacey A. Moseler

Justin M. Nerg

Thomas P. Nye

Justin C. Reichel

Pieter H. Roeters

James D. Ross

Jennifer M. (Rutherford) Howland

Patricia L. (Sattler) Reichel

Matthew R. Shanks

Jason A. Stace

Christopher L. Stronach

Corey M. Toms

Joni C. Weiss

Kevin R. Wilcox

Heather L. Wilkins

Aubrey Wolfe

Brook E. Wright

Eli S. Yarwood