Class of 2000-2004

* Valedictorian ** Salutatorian ^ Active in or retired from the military † Passed away

Class of 2000

Evelyn J. (Acklin) Ripple

Michael S. Acre

Mikki D. (Anderson) Frysinger

Khris Baker-Donnan *

Tiffany R. (Campbell) Lavely

Custer "Coury" Carland

Joshua L. Cozart †

Jay A. Davidson

Jerri A. (Denune) Gossard

Ben DeWees

Tabitha A. Dunlop

Lindsay A. Fisk

Jessica A.Gebard

Dana A. Gum

Julie E. (Honigfort) Richards

Jeremy S. Johnson

Jamie M. Klueck

Molly J. (McCalpin) Kerby

Catherine M. (McKenzie) Christman

Heather M. McPherson

Alec P. Millard

Jessica L. (Mitchell) Brooks

Dillon R. Olsen

Katrina M. Plowman

Bryan J. Prachar

Crystal A. Putney

Derek S. Reichel

Brady A. Sattler

Nihal Sinha

Noah F. Sorensen

Daniel W. Stuart

Nicholas A. Weber

April S. Wilcox

Jennifer A. (Willoughby) Derado

Andrew F. Wojcik, II ^

April N. (Zatkovic) Dacey **

Class of 2001

Loren J. Akerman

Michael B. Blodgett ^

Adam T. Brookshear

Aaron R. Chandler

Timothy J. Chmielewski

Adam P. Crawford

Andrew P. Dost *

Franklin G. Fast

Ashley G. Gatrell

Justin S. Gilbert

Steven M. Hilton

Jeffrey K. Hopkins

Christina E. Kaczmarczyk

Nathan R. Kerby

Brian J. Kibby

Jody M. Cluck

Theresa J. Labonte

Hollie L. Lloyd

Julie A. McCaughna

Lauren M. McLain

Heather M. McPherson

Irvin E. Meachum

Craig A. Meyers

Amanda L. Miehlke

Scott W. Morey

Sarah M. (Moseler) Drews

Tiffany A. Nye

Jennifer M. (Page) VanBrocklin

Melissa E. (Pierce) Kittleson

Branden L. Plant

Anthony S. Plowman

Geoffrey D. Potts

Jeffery P. Sandman *

Cory A. Smeltzer

Scott N. Spafford

Chase D. Stratton

Brian R. Stubbs

Tacie A. (Trudell) Schwettman

Adam D. VanMeter

Erin N. (Wallaker) Gilbert

Sarah Wallstrom

Megan (Webber) Francis

Jean A. Weiss

Maren C. Wetlesen

Kari J. (White) Lawler

Melissa L. Wojcik

Carie L. (Wolfe) Millard

Leane M. Zaleski

Sheryl A. Zatkovic

Class of 2002

Amy L. Acre

Aaron J. Anderson

Kori J. (Anderson) Plowman

William S. Baker-Donnan

Rikki Barnard

Amber M. (Beyette) Wilson

Jessica (Bissell) Ponzi

Custer C. Carland

Cassie L. Clement

Evan C. Colby

Maria D. (Cooper) Clifford

Amanda J. Fast

Jason C. Favreau

Jenni M. Foggo

Raziel U. Franco

Kendra L. Gilbert

Sarah I. (Gilbert) Anderson

Rachael M. Grams

Chad F. Hollenbeck

Alexandra F. Liakopoulos

Michael J. Lucas

Cody J. Mallory

Elena V. Millard *

Geoffrey T. Miller

Michael D. Nelson

Eric F. Niemi

Stephanie A. Petrik

Michael J. Ricco

David R. Rommell

Steven J. Rutherford

Melissa M. (Salagovich) Kuhlman

Jennifer A. Sattler

Austin E. Smtih

Chrystal D. Strandell

Rebecca P. Wallace

Erin M. Wallstrom

Jeffrey D. Walton

Lindsey A. Wells **

Junior S. Wilcox

Patrick R. Wilcox

Kathryn R. Wilkins

Class of 2003

Adam M. Bennett ^

Jeremy R. Campbell

Leland J. Dawson ^

Amy N. (Dunlop) MacRae

Kyle A. Gilbert

Lindsey Gilroy

Amy L. Heniser

Erika R. Honigfort

Neal F. Hughes

Michael T. Jones

Joel A. Joslin

Michael T. Kibby ^

Jarred M. (Korth) Kelly

James G. LaDuke

Jeannie E. LaDuke

Erika J. Lepke

John J. McMahon

Justin D. Moore

Molly E. Morris

Steven R. Nerg

Rebecca L. Nye

Zebariah A. Page

Lindsey J. Pierce

Megan G. Pierce

Nikole A. Popp

Adrian M. Poulisse ^

Jonathan C. Putney **

Kristy A. Rodal

Cayme M. (Sharp) Olsen *

Onika L. (Sowa) Witzke

Lindsey B. Stow

Caleb Sutter †

Kristin A. Tousley

Erin M. Wallstrom

Andria M. (Williams) Simcox

Joshua D. Wilson

Class of 2004

Britta L. Anderson

Brandon D. Boughner

Brittany M. Butler

Kenneth C. Campbell

Megan M. Campbell-Slade

Shane M. Chatterton

Amanda L. Cole

Jessica Cunningham

Joshua O. Cunningham

Benjamin M. Dost

Katherine C. Gatrell

Kenneth W. Gruss

MaryAnn V. Halliday

Atsuko Haraguchi

Terri L. Heltzel

Sarah C. Herren

Garry D. Honeycutt

Kelly M. Johnson

Charlette L. Kalbach

Nickolaus J. Lekovish

Elizabeth C. Liakopoulos

Joshua Lipponen-Wilson

Matthew D. Lloyd

Harold A. Love, III ^

Robert J. Lucas

Alexandra I. MacHugh

Morgan M. Mallory

Chad J. Marshall

Kelly L. McConnell

Jessica N. McMahon

Wendy L. Montalvo

Stephan D. Nelson *

Braden T. Olsen

Rebecca S. Peiffer

Marie A. Pletz

Kati A. Prance

Danielle M. Pritchard

Harley J. Redburn **

Amanda J. Redder

Lisa L. Rodal

Nicholas S. Schlueter

Justin C. Scott

Jaimee R. Scribner

Charles E. Sessoms, III

Sylvia A. Shawana

Amber D. (Smeltzer) Lovegrove

Rachel L. Vieau

Zachariah W. Wallace

Tom J. Weiss

Jamie L. (Wills) Mallory

Amber M. (Zuniga) Martin